Які шини вибрати на мінітрактор?

Щоб трактор виконував великий спектр робіт в приватному господарстві і залишався на ходу якомога довше, необхідно серйозно підійти до вибору гуми на колеса. Особливо це стосується саморобних мототракторов.

Якісні шини не тільки поліпшать прохідність і тяговитість вашої машини, але і скоротять витрати на ремонт вузлів. Розбираємося, що до чого.

КРИТЕРІЇ ВИБОРУ

Вибираючи нові шини, слід виходити з таких параметрів:

Ширина і візерунок протектора;

Тип і вологість возделивамого грунту;

мінітрактор

Маса, потужність і вантажопідйомність трактора;

Тип приводу;

Цільове призначення агрегату.

Всі показники взаємопов'язані. Від щільності і рівня вологи в грунті залежить геометрія і рельєфність малюнка на протекторі.

Компанії-виробники випускають мінітракторние шини для агрегатів потужністю до 45 л. с.

Існують шини для міні-тракторів певної специфіки. Такі, наприклад, використовуються для проведення прополки овочевих культур, де є необхідність пересування тягового транспорту по вузьких коліях. Така гума обов'язкове комплектується звуженими дисками.

В окрему категорію відносять шини для вантажоперевезень. Вони володіють гладким малюнком протектора, що знижує навантаження на диски, а також забезпечує більш рівномірне зчеплення з дорожнім покриттям.

ПРИВІД МАЄ ЗНАЧЕННЯ

На сільгосптехніки з різним приводом шини і колісні диски завжди будуть різними.

У задньопривідних моделях протектори передньої і задньої осей будуть відрізнятися.

На задніх колесах використовується Шеврон візерунок. Це потрібно для кращої стійкості і високої прохідності у вологих і пухких грунтах.

Для повнопривідних тракторів важливо правильно розподілити навантаження. Тому, їх власники вибирають шини з однаковим протектором.

Орієнтуючись на специфіку ГОСПОДАРСТВА

мінітрактор

При вирощуванні овочів і прополюванні клумб підійдуть "вузькоколійки". Вони розраховані на невелику швидкість пересування - до 18 км / ч.

Якщо ви плануєте перевозити мінітракторів великі вантажі, вибирайте шини з плавним протектором. Так ви знизите навантаження на маточини.

Вибір моделей тракторів тут: https://motokosmos.com.ua/minitraktor_foton_ft354hxc_s_kabinoy.

Шини з "ялинковим" візерунком не зменшують крутний момент, скоріше, навпаки. Вони витримують великі швидкості, підвищують маневреність агрегату.

Для завдань, що вимагають підвищеної прохідності і значною тяги, існує спеціалізована гума. Вона відрізняється більш глибокої "ялинкою" з функцією самоочищення.

Наверх